"Pietre" la sani 7 ani!

Dezechilibrele hormonale

Postata de Adina5 cu 12 ani in urma.

Baietelului meu,in varsta de 7 ani,i-au dat niste pietricele la sani,cam de marimea unui banut mic.Nu sunt dureroase! Stiu ca se intampla si fetelor si baietilor,dar nu este cam prea mic?????

Raspunsuri (3)

Andrei

acum 12 ani

Sa nu fie ginecomastie pubertara..mergeti cu el la medic.

Adina5

acum 12 ani

Am fost la medic ,i-am facut analizele si i-au iesit bune,doar estradiol 28,09 pg/ml care mi s-a spus ca e cam mare.Dar eu pe internet am gasit ca e in limite normale.Poate ma mai ajutati cu un raspuns! Multumim!

Adina

acum 12 ani

Iar testosteronul ia iesit 0,1 ng/dl.Multumim!