Operatie extirpare tiroida

Dezechilibrele hormonale

Postata de GeorgetaV cu 9 ani in urma.

As dori niste recomandari pentru operatia de extirpare glanda tiroida, la ce doctori ati fost si ce spital, privat sau la stat? Si care sunt costurile? Multumesc mult!

Raspunsuri (1)

luminita270

acum 9 ani

Mergeti la C.I. PARHON,sunt specializati in afectiunile tiroidei.Toti medicii chirurgi care activeaza acolo sunt foarte buni: DR.GHIMIGEAN, DR.STANESCU, DR.POPESCU.