oboseala

Dezechilibrele hormonale

Postata de ZANICHELI cu 14 ani in urma.

ajutor,va rog din suflet daca se poate sa-mi dea cineva un sfat,am o oboseala permanenta,pe strada merg 10 metri si ma opresc fiindca obosesc ,am hipotiroidie,vsh este 35,nu stiu ce sa fac ,noaptea nu pot sa dorm.

Raspunsuri (3)

chik_

acum 14 ani

doctorul tau ce zice?

elena

acum 14 ani

Poate aveti diabet. Mergeti la dr si verificati-va glicemia.SANATATE!!!

diana

acum 14 ani

sunt insarcinata in saptamana 10 si mi-am facut analizele corespunzatoare sarcinii.medicul ginecolog a abservat ca toate analizele sunt bune in afara de tsh,care este scazut,0.017 valorile normale ar fi intre 0.44-4.am fost la endocrinolog si mi-a zis sa mai fac cateva analize pt a-mi spune clar daca am probleme cu tiroida.Mi-a facut si o ecografie tirodiana si mi-a iesit bine.Credeti ca sunt intr-o situatie grava,imi poate afecta copilul?