Noni - dereglari menstruale

Dezechilibrele hormonale

Postata de mikh cu 12 ani in urma.

Am 32 ani, am urmat un tratament naturist cu Noni pastile pentru imunitate si a trece mai usor peste astenia de primavara si acum nu mai am menstruatie (8 zile intarziere). Ce pot sa fac si care este cauza ?

Raspunsuri (1)

colnago

acum 12 ani

Ma ocup de patru ani cu Noni, cu cel original, bautura bioactiva Tahitian Noni. Intr-adevar, Noni se recomanda (si) pentru reglarea sistemului imunitar, insa sub forma de pastile nu mai contine multe din substantele benefice din fruct, xeronina, flavonoizi, iridoizi, altele...
Ce fel de pastile noni ati folosit, cita perioada?