noduli tiroidieni

Dezechilibrele hormonale

Postata de diana1102988 cu 13 ani in urma.

am cativa noduli, dintre care unul mi-a acaparat tot lobul drept. analizele spun ca tiroida functioneza in parametrii normali, dar eu am gatul umflat, ma sufoc si ma ingras. ce solutii imi recomandati?

Raspunsuri (4)

ene rada

acum 13 ani

Am acceasi afectiune pe care o aveti si dv am urmat multe tratamente fara nici un rezultat . Am gasit un cabinet miraculos unde mi- am rezolvat problema . sunati si cereti inf la nr 0721763316
.

pana floarea

acum 13 ani

In urma cu 10 luni am fost diagnosticata cu noduli tiroidieni am mers la institut am facut diverse investigatii si tratamente care au fara nici un rezultat .Am incercat un tratament naturist pe care il urmez si in prezent. Pentru relatii sunati la tel 0769627306

Anuta1983

acum 13 ani

Buna,
Putine informatii pentru ne forma o parere, daca este bine sau nu ceea ce face Floarea. Nu cred ca este secret tratamentul ei. Uneori nodulii tiroidieni se pot calcifica si atunci_? Intrucat pana la aceasta data sunt putine informatii despre bolile tiroidei, este bine de aflat parerea la mai multi medici cu experienta in domeniu.

samyrra

acum 10 ani

si pe mine ma dor ganglionii si se umfla am luat tratament dar degeaba nustiu ce sa fac sa treaca.