noduli tiroidieni

Dezechilibrele hormonale

Postata de lady g cu 13 ani in urma.

buna seara la echografie mi s a descoperit un nodul cam 2 cm mi s a spus din start sa ma operez ca cica s ar putea sa sa se transforme natura lui peste aproape un an am facut din nou echograf si mi s a spus ca ce era pe langa acel nodul s a unit cu el si s a marit am decis sa ma operez nu as fi vrut dar nu cred ca e o alta cale mi a zis dr end ca oriunde as merge e inevitabila operatia .nu ma asfixiez rau nu obosesc rau ma cam enervez dar nu ca la inceput . este adevarat ca nu prezinta nici un pericol ,ca este singurul cancer de care nu se moare ? mi a zis cineva astept opinii de la dv ! multumesc !

Raspunsuri (2)

Monica

acum 13 ani

Este foarte grau de citit mesajul tau. Respecta punctuatia si majuscula si poate cineva se va incumeta sa citeasca pana la sfarsit acest mesaj si poate chiar sa te ajute cu un raspuns.

Anuta1983

acum 13 ani

Am inteles bine ce probleme ai lady g. Am fost in aceeasi situatie ca tine si m_am operat. Pana la urma orice tratament urmezi, tot acolo ajungi.