Noduli tirodieni

Dezechilibrele hormonale

Postata de flori26 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Am fost diagnosticata cu noduli tiroidieni acum 3 si am facut punctie la Parhon,la domnul doctor Ioachim.La acel moment,nu a fost nevoie de operatie ,doar de control periodic la medicul meu endocrinolog din Ploiesti.In urma cu 2 saptamani,in urma controlului am aflat ca nodulii au crescut si este nevoie de o noua punctie.Domnul doctor Ioachim este un profesionist desavarsit dar nu reusesc sa obtin o programare.Am sunat dar operatorul n-a reusit{stiti cum e cu organizarea in spitale)sa-mi faca legatura.Vreau sa va rog sa-mi spuneti ce numar de la Parhon mai cunoasteti,sau cum sa iau legatura cu dumnealui.As mai vrea sa va intreb daca cunoasteti alte tratamente alternative,clinici.Va multumesc.

Raspunsuri (2)

kami

acum 12 ani

buna daca se poate sa vb despre aceasta problema pe [email protected] eu sunt din cluj sau la un nr de tel 0742863325

ana

acum 8 ani

Incercati martea si/sau miercurea, dupa orele 12,30 sa veniti cu toate documentele medicale (recomandarea medicului endocrinolog pt. punctie, mai ales) si asteptati sa va vina randul pt. programare la d-l dr. Ioachim. Dumnealui va consulta si va programeaza pt. punctie, atunci cand considera ca este necesar, in functie de stadiul nodulului si recomandarea endocrinologului + analizele recente (probele tiroidiene). Succes! si sanatate!