nodul suprarenalian sting probabil adenom? nodul de2,1 cm hipoecogen,omogen?

Dezechilibrele hormonale Tulburare bipolara

Postata de Utilizator21532929122 cu 5 ani in urma.

trebuie sa fac o analiza de urina pt. ac. nodul cum se procedeaza se aduna urina din ziua precedenta si trebuie dusa la laborator impreuna cu prima urina din ziua urmatoare sau trebuie urmarita doar culoarea , claritate

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Analize-de-laborator/analiza-urinei-analiza-caracterelor-fizice-si-chimice-ale-urinei-analiza_1280