nivel crescut de testosteron la femei

Dezechilibrele hormonale

Postata de madalinastroe cu 11 ani in urma.

unde pot merge pentru un tratament pentru scaderea testosteronului,am 21 de ani si am un nivel de 1,74 ceea ce inseamna foarte mult pentru varsta mea..ce medic ar trebui sa consult...multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul endocrinolog.

lecsi alexandra

acum 11 ani

Endocrinologie. eu iti recomand sa mergi la policlinica spitalului Delta Hospital pt analize si acolo iti vor recomanda ei si un medic endocrinolog care sa te ajute in problema ta :)
http://www.deltahospital.ro/cabinet_endocrinologie