nanism

Dezechilibrele hormonale

Postata de iosefina2 cu 16 ani in urma.

Buna ziua! As dori sa imi spuneti care este durata maxima de viata a unei persoane care sufera de nanism. Este aceeasi ca a unui persoane normale? Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Huzun

acum 15 ani

despre ce fel de nanism este vorba?

Victor

acum 11 ani

Ma atrag in mod deosebit persoanele cu nanism, acondroplazie, inaltime sub 130cm. Am 44 ani, statura normala, locuiesc in Bucuresti. [email protected]. Stiu ca nu este in topic dar nu stiu unde as putea sa cunosc astfel de persoane