Mi-au aparut bile in interiorul sfarcurilor

Dezechilibrele hormonale

Postata de Flk cu 12 ani in urma.

Buna,

mi-au aparut la sfarcuri niste bile pe interior si cand apaus pe ele simt o durere mica .
Cred ca din cauza steroizilor , am luat Primobolan cu Winstrol acuma vreo 4-5 luni , ele mi-au aparut de o luna si ceva. Bile deastea la sfarc am mai avut cand aveam vreo 14-15 ani..(in prezent am 22). Din cate am observat se fac tot mai mari
Ce pot face? Trec singure? Am nevoie de tratament ?

Raspunsuri (2)

invingatooru

acum 11 ani

le-ai luat orale sau injectabile ???

Andrei

acum 10 ani

Fk lasa-mi adresa ta de mail sa te intreb ceva urgent daca poti . Sau nr de tel