Mi-a întârziat menstruatia 3 luni...luna aceasta fiind a 4 -a...am făcut numeroase teste si au rezultat negativ...ce poate fi?

Dezechilibrele hormonale

Postata de Utilizator11531387369 cu 5 ani in urma.

Am 21 de ani...copilul nu este dorit de iubitul meu...sunt sau nu gravida...pana sa se întâmple aceasta mare întârziere mi s-a mai intamplat sa întârzie 8 zile si apoi sa imi vina..

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/amenoreea-sau-lipsa-menstruatiei_1096

r

acum un an

Am luat Shequre de la plafar la doua luni de cand nu mi-a venit ciclul. Mi-a venit luna urmatoare. A trecut un an si jumatate de atunci si sunt k.