medic

Dezechilibrele hormonale

Postata de gabriela190128532 cu 15 ani in urma.

cine poate sa-mi recomande un medic specialist endocrinolog bun in cluj care sa se priceapa si in probleme ginecologice, am noduli la ambii sani pe baza hormonala si multe alte probleme. Am fost la un endocrinolog in cluj care m-a repezit nefiind din oras n-am stiut unde sa merg. Va rog cine cunoaste un medic bun sa mi-l recomande si sa-mi spuna si unde e clinica, pe ce str.

Raspunsuri (4)

Cristina645

acum 15 ani

eu merg la doamna doctor stroe, clinica de endocrinologie, str. luis pasteur,pot sa iti dau si numar de telefon pentrtu programare daca doresti. Sanatate multa!

gabriela190128532

acum 15 ani

Draga mea iti multumesc mult chiar in ziua cand mi-ai trimis tu raspuns la intrebare eram la cluj si am fost la Dr. duncea si nu sunt multumita deloc dar vreau sa merg din nou, daca poti sa-mi dai un nr. de tel. ti-as fi recunoscatoare. Multumesc!

Cristina645

acum 15 ani

nico,ti-am trimis un MP,u ce diagnostic ai?

andreea e

acum 13 ani

Eu am fost la d-na Dr.Gruita Carmen si sunt foarte multumita ,pe dansa o gasesti la spitalul judetean Clujana si la Medstar in cartierul Manastur pe str Mehedinti nr 1-3 nr tel Tel \\\\ fax: 0264 / 571.184 sau 0264 / 421.638, are cabinet privat.
Spitalul Clinic Municipal Cluj Napoca
Str. Tabacarilor nr. 11
Tel: 0264-437050; Fax: 0264-437075