La cine sa ma operez?

Dezechilibrele hormonale

Postata de varlans cu 12 ani in urma.

Buna seara,
Am fost depistat si eu cu un nodul la tiroida si mi s-a zis ca trebuie sa ma operez. Am inteles ca este necesar sa merg la un chirurg care este bun. Ma puteti sfatui la ce medic din tara m-as putea adresa? Multumesc frumos

Raspunsuri (3)

Viorica Maciuca

acum 12 ani

buna ziua si eu m-am operat detiroida in vara.lainstitutul Parhon il gasiti pe dl doctor STANESCU este un om minunat nr. meu 0722377118

alexa

acum 12 ani

Eu am 5 saptamani de la operatie si ma simt excelent.Am suferit o tiroidectomie totala din cauza unei boli Basedow la spitalul Elias.Dr conf. Miron Adrian(seful sectiei chirurgie) este un medic foarte bun.

mioara

acum 12 ani

Incearca la POLICLINICA CRESTINA MUNPOSAN 94,la dr endocrinolog Munteanu Codrut intra pe siteul muposan.ro si suna sa te pogramezi.