intrebarea adresata medicilor

Dezechilibrele hormonale

Postata de melisika7 cu 11 ani in urma.

Buna, ma numesc Melisa, si am16 ani, am 43 kg, si 169 cm, as vrea sa ma ingras cu vreo 2-3 kg, va rog dat-mi un sfat, mentionez ca am un metabolsim accelerat si slabesc din cauza stresului, recent am slabit 2 kg, care nu le-am restabilit, ajutatima cu niste sfaturi pentru ingrasare

Raspunsuri (3)

Diana

acum 11 ani

Iti recomand sa folosesti acest produs:
***/articol/Produse/Tratament_sistem_imunitar/Imune-229.html

Ajuta la intarirea imunitatii si creeaza o pofta mare de mancare!

Diana

acum 11 ani

***

Roxana Alucai

acum 11 ani

Este bun de ceva acest Imune? unde este fabricat?