hormonii si efectele lor

Dezechilibrele hormonale

Postata de antonela22 cu 15 ani in urma.

in urma infiltratiilor la coloana mi s a umflat fata si mi a aparut par pe pometi barbie. sunt foarte speriata pentru ca nu stiu cum sa procedez ca sa mi revin la normal. daca a mai patit cineva asa rog raspuns.

Raspunsuri (2)

raluca13103604

acum 15 ani

ce fel de infiltratii? de obicei nu se fac infiltratii cu hormoni in coloana.

daniela65111086

acum 15 ani

cred ca ti s-au facut infiltratii cu corticosteroizi. pentru ce ti s-au facut?