HIPOTIROIDISM

Dezechilibrele hormonale

Postata de Dana166 cu 16 ani in urma.

Buna seara! Ma numesc Maria, am 33 de ani, sunt din Craiova si de la 19 ani sunt diagnosticata cu HIPOTIROIDISM. (la 19 ani aveam 1,63m si 39kg) Timp de 13 ani am facut diferite tratamente si nu prea am simtit nici o ameliorare. De cind nu am mai facut tratament am inceput sa iau in greutate si a inceput sa-mi creasca si gusa. As vrea sa fac un control mai amanuntit la Institutul de endocrinilogie Parhon de la Bucuresti. Marea mea rugaminte este sa-mi spune-ti cel putin un nume de medic bun la care sa apelez pt o noua investigatie. Va multumesc foarte mult!

Raspunsuri (1)

daniela65111086

acum 15 ani

Poti sa mergi la doctorul Badiu sau la doctorita Marinescu. Multa sanatate!