hipertiroida

Dezechilibrele hormonale

Postata de aliani cu 13 ani in urma.

e posibil sa se agraveze hipertiroida netratata de 3 ani ,am dureri f. mari in zona tiroidei(stanga) care se duc spre spatele urechi,cateodata ami arde fata si fac febra usoara nam mai luat tratament de 3 ani,simptomele sunt un cosmar si acum si durerile astea.Va rog AJUTATI_MA stie careva ce sunt cu aceste dureri,a mai trecut cineva prin asta,sunt disperata pana ajung la medic.ASTEPT UN RASPUNS DE LA CEI CARE AU TRECUT PRIN ASTA SAU UN SFAT .Va multumesc

Raspunsuri (6)

Mihaela

acum 13 ani

Exista un tratament naturist sigur. Lasati numarul de telefon.

aliani

acum 13 ani

buna Mihaela,ai trecut si tu prin asta?
stii de ce ma doare gatul?mie mie frica sa nu am noduli,astia se vad doar la ecografie cred.Crezi ca tratamentul naturist e bun?O sa incerc oricum ,lasa_mi si mie o adresa de mail.

Mihaela

acum 13 ani

Buna aliani, iti las adresa de mail: mihaiela_22 @yahoo.com

teia

acum 13 ani

care este tratamentul naturist despre care vorbiti?
mersi mult. scrie-mi pe adresa [email protected]

liliana

acum 11 ani

buna si eu am doi noduili si-mi este teama

ana

acum 11 ani

va rog frumos spuneti-mi si mie despre ce tratament este vorba,si eu am doi noduli si nu ma simt bine deloc adresa mea de mail este ana_doda30