Hemoroizi

Dezechilibrele hormonale

Postata de horas242 cu 10 ani in urma.

Buna seara,am 15 ani jumate dar am o crestere intarziata.Faptul ca mi-au crescut intr-un fel tatele(in jurul sfarcurilor) marcheaza un semn al faptului ca am exces de hemoroizi?Sunt putin umflate(de 1 an)De asemenea dupa ce ma masturbez am palpitatii sau chiar in timp ce ma excit in prezenta prietenei mele.Cum as putea controla acest simptom ca sa ma simt mai bine in momentele respective?

Raspunsuri (2)

horas242

acum 10 ani

Titlul este Hormoni,ma scuzati am incurcat termenii

Doctor de prostei

acum 10 ani

eu cred ca-i foarte grav! esti aproape pe moarte...neuronul tau nu mai are nicio scapare...o sa se sinucida de cata p***ae dai dovada!
daca vrei sa mai ai o sansa, consulta o carte de gramatica si mai treci pe la scoala!