gusa nodulara?

Dezechilibrele hormonale

Postata de sandaaa cu 12 ani in urma.

buna am si eu o intrebare si in acelasi timp o teama acu vro 4 ani am fost diagnosticata cu gusa nodulara care trebuia operata din cauza situatiei mele financiare nu am urmat nici tratament si nici nu mi-am facut alte analize cit de grav poate fi acu ?unde as putea sa ma operez?dc nu intra in asigurarea medicala toate analizele si ecografie?

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna ziua,

Vorbiti cu medicul de familie si sa va dea trimitere catre Spitalul Institutul de endocrinologie C. I. PARHON . S-ar putea cateva analize sa nu poata fi facute acolo.