Granda tiroida autoimuna- o problema?

Dezechilibrele hormonale

Postata de Maria Popa cu 10 ani in urma.

In urma cu doi ani am fost diagnosticata cu Tiroida Hasimoto. Urmez tratament (intrerupt pe timpul verii) cu euthyrox 25. Ciclul este neregulat(de 3 luni), scadere in greutate, libido scazut. Glanda tiroida sa fie problema?

Raspunsuri (1)

Anca

acum 10 ani

Poate. Te sfatuiesc sa te duci la un doctor endocrinolog si sa-ti faci analizele la glanda tiroida.