GLANDA TIROIDA

Dezechilibrele hormonale

Postata de [email protected] cu 13 ani in urma.

MI S-AU GASIT NODULI PE GLANDA TIROIDA SI SANT LA HIPERTIROIDIE IAU IOD DE 3 LUNI SI PROBLEMA ESTE CA M-AM ANGRASAT 5 KG ANTR-O LUNA AS DORI SA STIU CARE ESTE CAUZA SI DACA ESTE POSIBIL SA TREC DE LA HIPERTIROIDIE LA HIPOTIROIDIE

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Mergeti la medicul endocrinolog unde sunteti in evidenta si tratament, pentru a va examina si eventual verifica schema de tratament, solicitati si informatii suplimentare caci este sarcina de serviciu.