durere in gat

Dezechilibrele hormonale

Postata de magda79 cu 14 ani in urma.

Buna seara! imi poate spune cineva daca ma doare gatul,nu in gat sa fie vreo dereglare hormonala? mentionez ca ma doare atunci cand ma supar ,ma enervez f.tare .Ce trebuie sa fac? ce analize sa fac

Raspunsuri (2)

Maria C

acum 14 ani

S-ar putea sa ai probleme cu glanda tiroida. Cand te enervezi foarte tare simti vre-o vena mai incordata? Mergi la medicul de familie pentru a-ti da trmitere sa-ti faci analiza la glanda tiroida. Sanatate

Maria

acum 14 ani

Magda endocrinologul poate sa-ti spuna daca glanda tiroida functioneaza, daca nu ,va tb sa faci mai multe analize si anumite investigatii .