dr traian patrascu

Dezechilibrele hormonale

Postata de ALEXANDRINA2107830 cu 15 ani in urma.

am nevoie urgent de un nr de tel al d-lui dr traian patrascu. ma poate ajuta cineva? va rog!

Raspunsuri (2)

daniela65111086

acum 15 ani

Nu stiu numarul lui, dar am numerele de la spital, poate reusesti sa vorbesti cu dansul acolo: 2 10. 71.00, 2 10.64. 55. Si din cate stiu daca suni la primul numar si ceri 217 suni direct pe sectie la chirurgie. sper sa reusesti sa dai de dr.

Utilizator11561101759

acum 4 ani

Mulțumesc domnului doctor Traian Pătrașcu și personalului medical de la secția de chirurgie pentru operația de colecistita cronică litiazica!