disfunctia erectila poate fi cauzata si din cauza tulburarilor hormonale

Dezechilibrele hormonale

Postata de scorpionul cu 13 ani in urma.

disfunctia erectila poate fi cauzata si din cauza tulburarilor hormonale ? Cum poate fi tratata disfunctia erectila cauzata de dereglari hormonale ?

Raspunsuri (4)

ADINA

acum 13 ani

Poate fi tratata homeopatic. Fugi la Iasi la doctorul homeopat Vieriu si te face un tauras pe cinste. Ai sa-l pomenesti.

scorpionul

acum 13 ani

dar in bucuresti nu exista cineva bun ?

greenjazz

acum 13 ani

Salut, am avut si eu un topic relativ pe aceeasi tema... si am ajuns la niste concluzii fericite. Primul lucru de luat in calcul este probabil varsta dar o sa sarim peste asta:). Incearca abstinenta (totala) cu efort fizic (preferat alergat sau flotari+genuflexiuni) si cura e zinc. Eu am 26 de ani si sunt aproape perfect recuperat dupa 20 de zile. Bafta

cata

acum 9 ani

Unde il gasesc pe doctor vieriu la iasi?as fi interesat de serviciile sale