dereglarile cicluilui

Dezechilibrele hormonale

Postata de membru217946 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!asa vrea sa va intreb daca dereglarea ciclului menstrual poate fi un simtom al menopauzei?

Raspunsuri (2)

Andrei

acum 12 ani

In mod evident, da.

membru217946

acum 12 ani

buna ziua va multumesc de raspuns! dar as vrea sami spunet-ti mai amanuntit despre simtome ca dureri de cap,ameteli,anxietate dureri in pipt (gheara) si toate acestea cu o saptamana mai inainte de menstruatie.astept in continuare raspunsul dumneavoastra.si asa vrea sa/mi spuneti daca calciul d3 este indicat in aceasta situatie,