De la eutyrox de 25 ,pot sa am stari de somnolența??

Dezechilibrele hormonale Abces dentar

Postata de cristina649104812 cu 6 ani in urma.

Ma numesc Cristina si am 33de ani.Am inceput tratamentul cu eutyrox de 25,de 10 zile la prescriptia medicului endocrinolog pt k tsh-ul mi-a iesit 11,3;dar restul analizelor sunt in limite normale.Singura mea problema este k atunci cand ajung acasa de la schimbul unu imi e fff somn .Mentionez k de 12 ani am probleme grave cu somnul si daca dormeam 4ore pe noapte nu aveam nici o problema,si de dormit pe timp de zii nici nu se punea problema

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Oboseala-cronica/oboseala-si-somnolenta-cauze-comune_7596