de la ce a aparut?

Dezechilibrele hormonale

Postata de salau cu 10 ani in urma.

am descoperit langa sfarcul drept ,oformatiune tare cat o boaba de mazare care ma doare la apasare.mentio nez ca din luna august fac un tratament cu nebido.am 53 de ani si sunt barbat.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Poate fi consecinta medicamentului utilizat. Este recomandat sa consultati medicul curant pentru evaluare si recomandari adecvate.

salau

acum 10 ani

multumesc foarte mult.deja am fost la medic si m-am programat pentru o ecografie.o seara buna si toate gandurile bune