de ce imi curg sanii?

Dezechilibrele hormonale

Postata de domnina 99 cu 10 ani in urma.

de cateva lunii imi curge o secretie din sann am 14 ani si nu mi-a mai venit nici menstruatia de 5 luni ce sa fie?

Raspunsuri (3)

anca

acum 10 ani

in caz ca ti-ai inceput viata sexuala ar putea fi sarcina(sani durerosi,senzatie de greata,lipsa menstruatiei sunt toate semnele sarcinei)
daca esti inca virgina trebuie sa mergi sa te consulte un specialist
in ambele cazuri trebuie sa vorbesti cat de repede posibil cu mama ta

domnina 99

acum 10 ani

nu mi-am inceput viata sexuala si secretia din san nu a fost permanenta doar din cand in cand in ultima perioada mi-a mai curs foarte putin dar nu stiu sa fie ceva grav?

anca

acum 10 ani

ar putea fi o dereglare hormonala si trebuie sa consulti un medic ginecolog
medicul de familie iti poate da trimitere,,,ai grija de tine si mult succes