De ce imi cade parul ?

Dezechilibrele hormonale

Postata de krisstin cu 14 ani in urma.

De la un timp imi cade parul in unele zone ale capului si mai nou imi cad chiar genele si sprancenele.Frecvent imi si curge sange din nas si de asemenea ciclul menstrual este abundent.Care sa fie cauza acestor lucruri ? Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Consultati un medic endocrinlog, in urma examinarii clinice va va recomanda investigatiile necesare.