De ce am noduri la sâni ?

Dezechilibrele hormonale

Postata de MembruMobileApp1508005821 cu 6 ani in urma.

Buna, am 22 de ani și de doua săptămâni mi-a ieșit 3 noduri la sânul drept și unul la sânul stâng îmi puteți spune ce este ce pot sa am? Am termi marți da pana atunci înnebunesc mă tot gândesc ce este...

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/cauzele-durerii-de-sani_11360