chist

Dezechilibrele hormonale

Postata de rahela andrea cu 10 ani in urma.

Buna ,am fost si am facut un eco. tiroida si misa spus ca am un chist de 0.8mm si sa nu ma preocup pt.ca nu e nevoie de operatie dar de ceva timp am o stare de voma si ameteala si dureri de cap .as fi vrut parere dv. eu credca nui normal si ca imi trbuie ceva tratament va rog sa ma ajutati ..... multumesc

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Simptomele descrise pot fi datorate unei diskinezii biliare. Ele nu sunt consecinta acelui chist tiroidian de mici dimensiuni.
Este recomandat sa consultati medicul internist pentru evaluare.

rahela andrea

acum 10 ani

Va multumesc,si va urez Sarbatori fericite

George

acum un an

Bună Rahela. A trecut ceva timp de când ai postat. Te rog dacă poți sa îmi spui de la ce au fost simptomele de greață și ameteala.