Ce tratament pot lua?

Dezechilibrele hormonale

Postata de Andyuy cu 8 ani in urma.

Buna ziua am 18 ani si 1,72 si de 2 ani nu am mai crescut aproape deloc,ce tratament imi poteti recomanda ca sa mai pot creste macar 10 cm?

Raspunsuri (2)

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Va recomand cateva remedii naturale care va pot ajuta alaturi de realizarea unui sport cum este baschetul si care favorizeaza cresterea in inaltime.Capsulele Goji, afine si catina, capsulele Clorofila, capsulele B complex sunt remedii naturale bogate in vitamine si minerale utile procesului de crestere si dezvoltarii corporale armonioase.Multa sanatate!

Andrei

acum 8 ani

multumesc...daca iau stimulante sau hormoni injectabile are ceva?