Buna seara?

Dezechilibrele hormonale Tulburare bipolara

Postata de Utilizator21561296871 cu 3 ani in urma.

Iau Euthyrox de 50mg cum este indicat sa-l iei dimineata pe stomacul gol la pranz sau seara asociat cu alta medicamente sau simplu cu apa si atat va multumesc

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 3 ani

Buna ziua,

Pe prospect nu este specificat? Ati putea intreba la farmacie.Cel mai indicat ar fi sa luati legatura cu medicul care vi l-a prescris. Daca luati si alte tratamnte, suplimente, instiintati-l.

Sanatate!