ANALIZA TSH

Dezechilibrele hormonale

Postata de 100770 cu 13 ani in urma.

Ca urmare a problemelor de hipertensiune arteriala si puternice dureri de cap,am efectuat un test de analize si toate au valori normale,mai putin trigliceridele-valoarea 207 si TSH-ul -valoarea 2.58.
Am facut si radiografie la coloana cervicala si am ceva probleme,si anume modificari minine de coloana cervicala la C4,C5 C6.
Va rog sa-mi spune-ti daca am probleme cu tiroida sau spondiloza cervicala.Nu stiu cauza puternicelor dureri de cap in spate -partea dreapta.
Vamultumesc si astept raspuns.

Raspunsuri (1)

Andrei

acum 13 ani

Tiroida functioneaza perfect si oricum distireozele nu dau comun hipertensiune.