Mi-au aparut pete rosii intre coapse, in zona inghinala?

Dermatofitia inghinala

Postata de Utilizator11583921151 cu 4 ani in urma.

Precizez ca este posibil sa fi aparut din cauza epilarii cu crema de epilat dar nu sunt sigura. Cum pot scapa de ele?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/tot-ce-trebuie-stiut-despre-mancarimile-din-zona-inghinala_17943