Dermatita atopica?

Dermatita

Postata de MembruMobileApp150330210319258 cu 5 ani in urma.

Bună ziua... De trei ani ma chinui cu aceasta afecțiune...ultima crema este Tractopon. Se ameliorează bubele dar reapar altele... Ce pot face ca să nu mai apară.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Frumusete-si-intretinere/cum-tratam-corect-dermatita-atopicai_15840