Cum pot scăpa de petele maronii de pe piciare.? ?

Dermatita

Postata de Cami cu un an in urma.

Bună. Am pe picioare câteva pete maronii, de dimensiunea unei alunite, dar sunt plate e crema îmi recomandați ca să dispară? Eu cred ca le-am făcut de la statul la soare, ptr ca îmi place sa fiu bronzata și.. recunosc ca uneori nu ma dădeam cu protecție solara.. Mulțumesc anticipat ptr răspuns.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/ai-pete-pe-pielei-afla-de-ce-boli-poti-suferi_16783