Cum pot scăpa de iritație la baza capului penisului ?

Dermatita

Postata de AdiC cu 2 ani in urma.

Bună ziua, am o iritație la baza capului penisului, după ce îl decalotez și dau cu apă iritația mă doare și se inflamează. Este la aproximativ 0.5 cm de prepuț. Mai nou mi a apărut și pe capul penisului 2 puncte roșii. Oare ce ar putea fii? Am 34 ani casatorit.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958