Scalp urat mirositor?

Dermatita seboreica

Postata de MembruMobileAppdiana_maria.maxim cu 6 ani in urma.

Buna seara! Mă confrunt cu o problema a scalpului. Îmi miroase urat chiar a 2 a zi după ce mi am spălat parul. Am fost la dermatolog și mi a spus ca ar fi o ciuperca. Nu mi se ingrasa parul, nu am cojite. Ce analize as putea sa fac pentru a descoperii exact ce am? Ce as putea sa folosesc ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Medicina-naturista/afectiuni-ale-parului-si-tratamentele-corespunzatoare_1463