Dermatilomanie?

Dermatillomania Tulburare obsesiv-compulsiva Depresie Anxietate Anxietate si stres
+2
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21529802070 cu 5 ani in urma.

Sufar de dermatilomanie si as dori sa stiu daca exista medici psihoterapeuti in Bucuresti care ma pot ajuta sa imi tratez aceasta problema. Multumesc!

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua! Pentru psihoterapie va recomand pe dna Prof. Holdevici Irina (Policlinica Eurosanity) sau pe dnul Prof. Petrisor Tepurlui (gasiti pe internet contactul). Posibil sa dureze ceva timp programarea, dar rugati sa fiti anuntat imediat daca renunta cineva.
Sanatate si succes!

Utilizator21529802070

acum 5 ani

Va multumesc mult pentru recomandare!

O seara frumoasa!