tulburari anxioase si mania

Depresie

Postata de danix39 cu 12 ani in urma.

sotia mea sufera de anxietate de3 ani acum dupa o infectie dentara a inceput sa auda voci are caderi nervoase in care acuza ca o urmareste un psihopat si ca are camere video care o urmaresc ,nu mai comunica cu nimeni

Raspunsuri (3)

Psiholog Liliana Puchea

acum 12 ani

Buna seara
Sotia dumneavoastra are nevoie de un consult psihiatric cit mai urgent

Liliana Puchea
Psihoterapie
Consiliere psihologica
Telefon 0722207760
Adresa cabinet Bucuresti, Bdul Natiunile Unite, nr.8, bl.104, sc.5, et.4, ap, 96
http://cabinetdepsihologiepuchealiliana.blogspot.com

danix39

acum 12 ani

Nu sunt din Bucuresti sunt din Medias si sami spuneti daca este si in Medias cadinet de psihiatrie.

Psiholog Liliana Puchea

acum 12 ani

Buna seara
Nu stiu sa va spun daca in Medias exista sau nu cabinet de psihiatrie Presupun ca sunt
In acest sens va poate fi de ajutor medicul de familie sau poate o simpla cautare pe internet - cabinete de psihiatrie Medias

Liliana Puchea
Psihoterapie
Consiliere psihologica
Telefon 0722207760
Adresa cabinet Bucuresti, Bdul Natiunile Unite, nr.8, bl.104, sc.5, et.4, ap, 96
http://cabinetdepsihologiepuchealiliana.blogspot.com