tsa

Depresie

Postata de lalita cu 12 ani in urma.

am fost diagnosticata cu tsa.de 3 ani practic sahaja yoga si datorita meditatiilor mi s-a schimbat modul de viata.de 1 an jumatate nu mai iau tratament.e bn oare?caci factorul stresant sau schizoidul e sotul meu.in ultimul timp ma streseaza la maxim.e bn oare sa faca el un tratament,sau pt acesti indivizi nu exista asa cv.?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Tratamentul psihiatric NU seinterupe fara acordul medicului!! Daca sotul dvs are schizofrenie, trebuie sa fie momitorizat de catre un medic psihiatru si sa ia tratamwnt permanent. Boala este astfel tinuta sub control.