tristetia patologica

Depresie

Postata de margosa cu 13 ani in urma.

Buna ziua am o problema la care nustiu ce decizie sa iau iubesc un barbat casatorit si el ma iubeste de cind eram copii eu tot sunt casatorita am uncopil si el tot va avea curind cind suntem impreuna se simtim bine nu ne putem desparte unul da celalalt as vrea sami scrieti ce decizie pot lua

Raspunsuri (1)

Pena

acum 13 ani

Daca va iubiti de cand erati copii, de ce nu v-ati casatorit? Acum sunteti implicati fiecare in alta relatie, inteleg ca urmeaza sa aiba in curand un copil, crezi ca este corect sa va distrugeti amandoi familiile? Sa lasi doi copii fara tata, pe al tau si pe al lui? Va simtiti bine din punct de vedere sexual, cred. Intr-o relatie nu numai asta conteaza. Conteaza si cinstea, increderea, comunicarea, moralitatea. Voi hotarati ce decizie sa luati, depinde daca dragostea nu se va stinge precum un foc de paie, asa cum pare.