Tristete fara motiv

Depresie

Postata de Psih. Nadia Cupsa cu 11 ani in urma.

Tristetea ta nu e fara motiv...ea apare pentru ca tu nu esti atenta la nevoile tale profunde, la vocea sufletului tau...Ar fi bine daca ai avea un sistem de valori care sa ierarhizeze elementele din viata ta in functie de cum simte el si apoi sa actionezi in acord cu acesta

Raspunsuri (1)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna. E posibil sa te fi epuizat energetic si de aceea sa ai dezechilibre si sa treci asa usor de la o stare la alta. Daca vrei sa discuti mai amanuntit problema ta imi poti scrie pe adresa de e''mail: [email protected]