tranxene

Depresie

Postata de diaclaudia26 cu 12 ani in urma.

cu ce pot inlocui medicamentul tranxene 0,5 mg?nu se mai gaseste in farmacii!diagnosticul meu este ''''depresie anxioasa cu tulburarii de panica''''.ca tratament folosesc seroxat,tranxene si stilnox[seara]

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

acest medicament contine clorazepat, o benzodiazepina indicata in anxietate, tensiune musculara, agitatie. comunicati medicului psihiatru situatia existenta pentru ajustarea tratamentului.

mihaela

acum 11 ani

se gaseste tranxene in Italia, Germania poti trimite reteta tradusa daca ai pe cineva acolo.