Sunt foarte depresivaaa si deprimataa!!

Depresie

Postata de AlinaAaaaaaaaaaaa697 cu 11 ani in urma.

Buna!Acum 2 ani m`am indragostit de un baiat mai mare ca mine cu un an:).. Am avut o relatie foarte frumoasa, de o luna jumate in care nu au existat certuri si absolut nimic,dupa ce ne`am despartit el a stat cu varamea, care il cunoastea de la mine.. au stat un timp dupa care s`au desparit,iar in septembrie ne`am impacat si am stat 2 luni.. El nu cred ca poate avea o relatie deoarece minte foarte mult fetele... crede`ti`ma tin enorm la el,...dar nu stiu de ce se comporta asa... nu stiu ce sa mai fac , nu inteleg de ce sa intors iar la mine dupa atata timp... in care nu vorbisem deloccc!!.. aaa.si uitasem acum umbla iar cu varamea:-

Raspunsuri (4)

AlinaAaaaaaaaaaaa697

acum 11 ani

Si sunt foarte depresivaaa in ultima vreme stau inchisa in minee plangg, am slabit ingrozitor:(... simt nevoiaa sa stau si sa plangg continuu, mai aless ca il vad tot timpul ca suntem din acelasi cartier:(((... Si app nu m`am culcat cu el... cu toate ca am simtit de multe ori chestia asta dar imi este frica,,, ptr ca nu am facut`o deloc pana acum:(

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna
scrie un email la ***@yahoo.com caci acolo este un homeopat care te poate ajuta sa scapi de starea asta.
Multa sanatate!

Corina

acum 11 ani

Poate ajuta: http://www.moreofyou.ro/trateaza-depresia-si-anxietatea/ ...

Elena

acum 11 ani

Cauta un cabinet si va o investigatie cu Biorezonanta.Daca nu ai unde iti recomand eu Cabinetul Lacrima Naturii si sigur vei reusi sa scabi de aceste probleme. Poti sa mergi si cu el pentru este remediu pentru toti.eu am fost cu mama dupa o astfel de despartire si s-a simtit minunat. tel.0744870194