sunt diagnosticat cu tulburare bipollara

Depresie

Postata de Membrudumitru.geo17 cu 9 ani in urma.

urmez tratament cu olanzapina injectabila,dar mi-a facut rau la ficat ,ce tratament pot lua

Raspunsuri (3)

luminita270

acum 9 ani

Tratamentele sunt prescrise strict de catre MEDIC! Nu va automedicati,un medicament care unei persoane i-a dat rezultate pozitive,unei alte persoane îi poate face un adevarat dezastru in organism!

george

acum 9 ani

stiam asta ,nu am luat nimic de capul meu

[email protected]

acum un an

Salut și mie olanzapina mia făcut rău la f8cat sau pancreas nu știu ce sa fac ca e singul medicament cu care ma simt bine , tu cum mai ești?