Stari de nervozitate si depresie

Depresie

Postata de roxana9496533 cu 12 ani in urma.

Buna ziua, de vreo 5 luni de zile am observat ca inainte cu 2 saptamani sa-mi vina menstruatia am niste stari foarte ciudate si anume, nervozitate , depresie , ma cert cu toata lumea nu am chef sa fac nimic ,desi ma culc devreme seara dimineata ma trezesc foarte obosita, la serviciu nu pot sa ma concentrez. va rog daca ma puteti ajuta.

Raspunsuri (3)

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

simptomele inante de ciclu se schimba la un ciclu de 7 ani

ai o relatie ?

roxana9496533

acum 12 ani

Nu am inteles prea bine, cum adica se schimba la 7 ani?
Da, sunt casatorita de 6 ani.

andreil

acum 12 ani

Poti sa incerci un medic homeopat bun in oras la tine. Eventual si remedii florale Bach, cauta pe internet sunt usor de gasit cele potrivite.