stare

Depresie

Postata de tymber92 cu 12 ani in urma.

am o stare de frica de ce nu stiu am suferit o operatie de menisc si am avut o frica imensa in mine in momentul operatie deoarce mi au facut anestezie locala si am fost treaz cum pot scapa de frica asta nu stiu nu mai sunt ca inainte adica daca ma doare ceva chiar cea mai mica durere ma sperii foarte tare .ce sfat imi dati ?

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

cand anume ati avut operatia? este recenta? ati consultat un psiholog pana acum? mai aveti vreun tratament?

tymber92

acum 12 ani

am avuto in octombrie anul trecut nam consultat nici un psiholog pana acum.tratamentul am terminat de luat .

tymber92

acum 12 ani

nu stiu dar uneori de orice durere mica am ma sperii si incep a ma gandi la toate p***aile adica daca am aceea daca am aceea.